Nie sme na to sami

Našou veľkou rodinou sa stal  Tím DANAD SMILE. To je rodina zo správneho rozhodnutia, ktorá cestou prirastie k srdcu a nie je chirurga, ktorý by to oddelil. Krásne veci sa nám deju, pri pohľade na ľudí, ktorým človek môže odovzdať tú pomyselnú štafetu, ktorú sme dostali od života aj my. V živote človeka sú chvíle, keď sa treba správne rozhodnúť. Nie vždy treba do toho pliesť rozum, niekedy nám vystačí srdce a intuícia. Veríme svojim pocitom, lebo sme predsa ľudia. ♥

Nakoniec sme obklopení ľuďmi, bez ktorých si to už nevieme predstaviť. Spolu pracujeme, od seba navzájom sa učíme a inšpirujeme. Bez priateľstvá to nejde samozrejme.  Vzťah je základom každého úspešného výsledku v tomto obchode. Tu z cudzích ľudí sa stávajú na ceste za úspechom priatelia. Keď ochota je podať ruku na pomoc a dopriať inému, tam úspech je zaručený.

TÍMOVÝ DUCH ŽIJE

Netušili sme, že budeme taká veľká rodina, no v tejto práci je to jediná cesta. Potvrdilo sa nám v praxi, že sám človek tu neznamená nič a zvládne veľké výzvy len v kolektíve. Samozrejme nie v ktoromkoľvek, jedine tam, kde sa podporuje tímový duch. Kde ľudia sa majú v úcte, úprimne si doprajú a nezištne pomáhajú. Nevyhnutné je  mať systém a spolu sa ním riadiť. Vytvárať veľké hodnoty, ktoré slúžia všetkým vospolok. Byť otvorený novým možnostiam a výdobytkom súčasnej doby. Povzniesť sa nad udalosti, ktorých spád nie je v našich silách ovplyvniť.

Kde dávame pozornosť, to rastie. My sa pozeráme jedným smerom a to tým správnym. Preto sme tím DANAD SMILE.

KAM IDEŠ TY ?

Kde dávame pozornosť, to rastie.
My sa pozeráme jedným smerom a to tým správnym.
Preto sme tím DANAD SMILE.

Dúfam si nezavrhol svoj sen!

Nič nie je horšie, ako keď človek prestane snívať a vytyčovať si svoje ciele. Stane sa to, že prestane kráčať a pozerať sa v diaľ. Uzavrie a zmenší sa jeho svet na malý priestor a uverí, že toto je jeho osud.     Svoj život máte vždy Vy vo svojich rukách, ste sami režiserom svojho osudu.  Je tu možnosť jedine, že sa pridáte k ľuďom, ktorí veria v krásu svojich snóv a nikdy sa nevzdávajú. Týto ľudia maju silu potiahnúť aj Vás, cez pomyselnú horu, ktora pred Vami stojí.

Každú horu sa dá preliezť, keď máte odhodlanie, výdrž, výstroj, dobrého sprievodcu a nikdy sa nevzdávate.

PRIDAJTE SA K NÁM.

Scroll to Top