o nás.

DANA

Môj život pred tým bol plný rýchlych udalostí, záväzkov a zodpovednosti, prepletený s rodinným životom. Zároveň bol obohatený šťastím s mojimi 3 deťmi, ktoré mi boli dopriate. Dlhé roky v  klasickom podnikaní som sa vybrúsila v oblasti, ako prežiť každú katastrofu. Navyše to bol taký mužský svet, kde trvalo kým som sa rozhliadla a zapadla. Práce som sa nikdy nebála a túžila som robiť niečo zmysluplné, čo ma bude baviť a zároveň živiť.

V roku 2012 som pocítila, čo to je byť na rázcestí a stretnúť svoju životnú príležitosť. Tam začal môj život TERAZ. Tam sa začala odvíjať ďalšia etapa môjho života. Zachovala som sa múdro, rozvážne a nenechala som ju okolo seba len prejsť. Bola som v silnom hľadaní a nádej neklope každý deň, preto som otvorila dvere.

Po mnohých rokoch klasického podnikania, som stála pred novým odvetvím s chuťou naučiť sa nové veci, všetko čo bude treba. Keď má človek 42 a nevie čo bude robiť, keď bude veľký?  To je ten moment, kedy vám vesmír zošle skúšku zabalenú v ponuke. Skúškou som prešla, nezľakla som sa práce na sebe, nových vedomostí, zaujímavých zručností. Presne toto sa od človeka vyžaduje, keď sa púšťa do neznámeho. Takto som spoznala Sieťový Marketing a firmu FOREVER a začal sa plniť môj sen v lepší a krajší život.

Adrian

Ešte skôr ako životnú príležitosť som stretla muža môjho života.  Chvíľu nám to trvalo, kým sme si navzájom obrúsili svoje hrany tvrdosťou diamanta, no žiaden čas, ani snahu neľutujem. Za tých 10 rokov sa stalo toho veľa, no malo všetko svoj význam. Ovplyvňujeme sa navzájom tým najlepším čo v nás je.  Spolu sme sa stali silní a nezastaviteľní. Vždy je čo na vzťahu vylepšovať, no ak ideme jedným smerom, tak sa kráča ľahšie. Máme zladený krok, aby chôdza bola ladná, ako tanec. Tancovať životom vôbec nie je jednoduché, no my máme tu správnu choreografiu.

Život, rodinu aj prácu zvládame ľahšie spolu.

Keď nevyhnutné je byť príkladom.

Aj to je cesta Adriana, keď sa jedného dňa rozhodol zmeniť si život, zobrať zodpovednosť za zdravie do vlastných rúk. Nevytváral si vlastné alibi, na ospravedlnenie sám pred sebou. Nabral si informácie, podľa ktorých nie je ťažké vybrať si správnu cestu k zdravému životnému štýlu. Život je len jeden a Adrián je príkladom pre mňa svojim odhodlaním, stopnúť to čo nie je správne. Mať pevný postoj a silnú vôľu, vytrvať v svojom odhodlaní. Byť na seba prísny a ukazovať mnohým ľuďom smer. Nie vždy sa dobre pozerá zo svojej komfortnej zóny, na človeka  ako behá v každom počasí dlhé km, ako sa ponára do ľadovej vody, aby svoje telo vybičoval, ale predsa sa pozerám s obdivom a hrdosťou. Každý by si mal zobrať zodpovednosť za seba, svoje zdravie a zdravie svojej rodiny do vlastných rúk.

Mať silnú vôľu a chcieť sa stať víťazom hlavne sám nad sebou.
To je odkaz od muža môjho života. ♥

Scroll to Top